Kariera

Kariera

Jesteśmy firmą handlową z polskim kapitałem posiadającą znaczącą pozycję na rynku, prężnie rozwijającą się od wielu lat. Zajmujemy się sprzedażą samochodów nowych na rynkach europejskich.

W związku z szybkim rozwojem naszej firmy, poszukujemy pracowników na stanowiska:

Sprzedawca/Handlowiec ds. obsługi klienta zagranicznego na rynek niemiecki, francuski, włoski.

Zakupowiec z językiem: rumuńskim, bułgarskim, słoweńskim, serbsko-chorwackim.

Praca stacjonarna w siedzibie głównej firmy w Bielsku-Białej lub filii w Katowicach.

Oferujemy stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia,premie od wyników sprzedaży.

Osoby zainteresowane dołączeniem do naszego zespołu prosimy o przesłanie aplikacji na adres: rekrutacja@apja.pl Jednocześnie informujemy, iż przesyłając do nas swoja aplikację wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez nas danych osobowych przez Ciebie udostępnionych. Przypominamy, iż Twoja aplikacja powinna zawierać co najmniej: imię (imiona) i nazwisko; datę urodzenia; dane kontaktowe (adres do korespondencji lub e-mail lub numer telefonu); wykształcenie; kwalifikacje zawodowe. Podanie większej ilości danych uzależnione jest od Twojej woli. Jako administrator Twoich danych zobowiązani jesteśmy przetwarzać je w zgodzie z przepisami o ochronie danych osobowych. Szczegółowy opis Twoich praw w związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych zawarty został w ramach naszej polityki prywatności. Twoje dane osobowe zawarte w ramach aplikacji przetwarzać będziemy przez okres 6 miesięcy od dnia ich otrzymania. W sytuacji w której aplikacja przesłana zostaje w odpowiedzi na prowadzoną konkretną rekrutację prosimy o zawarcie w ramach aplikacji klauzuli o treści: „wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych również na potrzebę przyszłych rekrutacji”. Tylko w taki sposób będziemy mogli wykorzystać Twoją aplikacje na wypadek zaistnienia potrzeby w przyszłości.